SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesat në ndërtim e sipër në Kastriot - N.SH AKS AGENCY
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
ID e produktit :
2612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat në ndertim e sipër ne Obiliq.
Objekti gjendet ne rrugën e "Shkupit " ne pjesën lidore të qytetit ku shifet nga të gjitha anët e qytetit .
Banesat kanë një pamje të shkëlqyer nga se janë në rrezën e diellit dhe nga banesa shifet komplet qyteti .

Banesat do te jenë të gatshme në Pranverë.

Cmimet e banesave janë shume të volitshme :

KATET I dhe II - Çmimi 500 eu/m2 ;
KATET III dhe IV - Çmimi 450 eu/m2 ;
Lokalet - Çmimi1200 eu/m2 ;
Bodrumet - Çmimi 500 eu/m2.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH " AKS AGENCY "
Tel :045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : nsh.aksagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »