SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia në Prishinë - N.SH AKS AGENCY
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
2613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet Rr.Haxhi Zeka 800 metra prej shkolles Sami Frasheri.

Shtëpia përbëhet prej katit përdhese dhe kati i parë me dy hyrje te shtepisë dhe dy hyrje në oborr.

Siperfaqja e shtepise eshte 200 m2 banimi.
Siperfaqja e oborrit eshte 4 ari.

Çmimi shume i volitshem, 125.000 Euro.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel :045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : nsh.aksagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »