SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet për këmbim banesa në DARDANI
Çmimi :
€117,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
2616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për kembim banesa në zonen shume te bukur te Qytetit - lagjja Dardania.
Banesa ndodhet afer nënkalimit per Stacionin e autobuseve ndërurban- banesat e kuqe...
Banesa ndodhet na katin përdhese, ka bodrum ka kopshtin para baneses dhe ka kete perbëreje:
sallon me trepezari, dy dhoma gjumi nji dhome e vogel femijesh, koridorin WC , plus banjo, ballkon.
Vendi ku ndodhet banesa eshte ne frekuentim te vazhdueshem per pasagjeret kembesor per ne stacionin e autobuseve.

Banesa është e pershtatshme për : restaurant, piceri, kafiteri, furr buke dhe shume e shume biznese te tjera.

Çmimi i banesës është 117 000 euro dhe e njejta mund te kembehet per tri banesa një dhomshe per tu zgjedhur qeshtja banesore e tri familjeve qe jetojn ne banese.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »