SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera banesa ne Arberi
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
2619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qera Banesa e cila është me kushte moderne dhe komplet e mobiliuar.
Hyrja kryesore e kompleksit banesor është me sistem të alarmit, ka dy dhoma te fjetjes, salloni, kuzhina, të gjitha të mobiluara , nje banjo, nje makinë të larjes si dhe rezervuar 2000 L .

Kyqje interneti, kyqje telefonike, anten satelitore, LCD TV, Hfi Studio, DVD player,
nxemje qendrore, pamje atraktive e qytetit .

Pamja e shtëpisë është nga lindja dhe perëndimi, ballkoni nga lindja me pamje shume te bukur nga qyteti. Lagjja eshte shume e qetë...
Afer shtepis eshte ambasada Qeke e cila ka roje 24 ore prandaj dhe siguria është në nivel të lartë.
Rryma nuk ndalet sepse lagjja është në kategorinë A.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »