SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti afaristo- banesore
Çmimi :
€690.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
2620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia e përshtatshme për aktivitete biznesore në katin përdhesë si dhe e banueshme në katet tjera, të cilat janë me disnivele (me hyrje të veqanta ) në disa kate.
Hapsira banesore ka gjithsejt kater banesa me nga 200 m2 dhe me hyrje te veqanta.

Lokacioni : Shtëpia gjendet në lagjen “ Arbëri “, rr.“ Zagrebi “ fare afër Pandorës.

Sipërfaqja : 1000 m2, e destinuar për banim dhe mund të përdoret për katër banesa nga 250 m2.
Ndërsa sipërfaqja biznesore posedon :
- tri lokale
-dy garazhe

Objekti ka pamje të mire duke filluar nga rruga kryesore në drejtim të Ministrisë së Shëndetësisë .

Çmimi : 690 eur/m2

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »