SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Fushë Kosovë - N.SH " AKS AGENCY "
Çmimi :
€44,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
2622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Fushë Kosovë e cila ndodhet në Qendër të F.K tek Rrethi dhe është Objekt i Ri Ndertimi .
Banesa ka një sip. prej 62 m2, e mobiluar dhe ndodhet në katin e parë.

Çmimi është 44.500 euro,mjaft i volitshëm në të cilin perfshihen edhe mobilet moderne.
Bashkangjitur gjeni fotografitë e banesës.

Agjencioni për patundshmëri
N.SH "AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »