SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me Qera Lokali Afaristë - N.SH AKS AGENCY
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
2627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojmë Lokal me qëra për biznese të ndryshme.
Lokali është i ndertimit të ri dhe mjaft modern, me leje ndertimi si dhe me komplet dokumentacionin teknik.

Lokali ka mbi 400 m2 në katin e parë, ka dy hyrje dhe ka parking privat.
Afati kohor i kontratës fillestare është së paku një vit.

Çmimi sipas marrveshjes.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: nsh.aksagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Kastriot [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »