SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcella ne Obiliq
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '17
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
2628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjentisht parcella ne siperfaqe prej 64 ari.
Parcella ndodhet rrugen " Mretresha Teutë" në Obiliq......
Hapsira eshte e mbuluar me infrastrukturë komunale: Ujsjellës , rrymë dhe kanalizim..

Parcella del ne rrugen e asfaltuar në gjersi prej 50m m ashtu që ploteson kriteret për parcell biznesi dhe banimi.

Parcella per shkak te urgjences se shitjes ka qmim jashtzakonisht te favorshem.
Cmimi 2300 euro per ari .
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »