SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipen me qera katet e shtëpive të pershkruara
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
ID e produktit :
2629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohen me qera shtëpitë me sip. rreth 100 m2...../
Që të gjitha gjenden në qendër të qytetit të Obiliqit
Objektet kanë sallone të mëdha, nga dy apo tri dhoma gjumi, janë të mobiluara me mobilje luksoze,kanë gjithashtu ballkone si dhe parking vetanak..
Furnizimi është i rregullt me ujë dhe posedojnë të gjithë Infrastrukturën e nevojshme..
Lëshohen për përdorim familjar por, edhe për punëtorët e terenit dhe atyre për banim në një periudhë më të shkurtër.
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »