SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne lagjen Arberia - N.SH AKS AGENCY
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
2633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Lagjen Arberia nga AKS AGENCY.

Banesa ndodhet fare afer Ministrisë së Shendetsise, Rr. E Zagrebit, Objekti 23 Kati i dyte.

Banesa ka 78 m2 dhe ka dy djoma gjumi dhe sallon me kuzhine dhe elemantete tjera.

Banesa eshte komplet e mobiluar e po sa ndertuare dha asnjihere nuk ka banuar njeri aty.
Preferohen banore eskluzivisht familjar dhe ne periudha me te gjata.

Cmimi i baneses eshte 300 eur/m2

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: nsh.aksagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »