SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DY TROJE PRAPA FORTESES - N.SH AKS AGENCY
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
ID e produktit :
2636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTITEN DY TROJE PRAPA FORTESES.
TROJET JANE TE URBANIZUARA ME KOMPLET INFRASTRUKTUREN KOMUNALE: UJE, RRYME TROFAZORE ME ORMAN TE INSTALUAR SI DHE KANALIZIM.

TROJET JANË DY HERE NGA 4 ARI NE FORME KATRORE.
DY PARCELLAT JANE ME DOKUMENTE TE NDARA POR FIZIKISHT JANE TE NGJITURA DHE MUND TE SHITEN TE NDARA APO SI TERESI.

CMIIMI : 12.000 EUR/ARI

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: nsh.aksagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »