SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpija
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '14
ID e produktit :
27197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtëpia e cila gjindet në Gjakovë në lagjen blloku i ri me sipërfaqe prej 3.26 ari, saktësisht afër shkallëve afër shkollës Fehmi Agani. Shtëpia është ndërtim i vjetër. Ka pamje shumë të mirë me gjelbrim.

Shtëpia ka këte përmbajtje :
* Përdhesa - Qendrim ditor me kuzhinë, Një dhomë, Një banjo ka një wc dhe një depo dhe terasa.
* Kati i 1 - Tri dhoma, koridor dhe dy ballkona.
* Kati i 2 - Tri dhoma gjumi, koridor dhe terasa.
Informata rreth publikuesit
Minator
Gjakovë
045588840
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »