SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '14
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
27201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit:
Prona gjendet ne periferi te qytetti 2.5km nga stacioni i autobusi dhe spitali regjional.
Posedon rrjetin e Kanalizimit Ujsjellsit dhe Rrymes.
Prona dhe gjith dokomentacionet jane legale.
Bartja behet menjeher pas kryerjes se obigimev.
Si dhe kontrates nga noteri.
Siperfaqja e Truallit eshte 6 ari.
Gjindet ne lagjen Nr.8 ne Gjilan

Shitja vlen deri ne Qershor
Ju mirepresim. 044628941
Informata rreth publikuesit
Skender
Gjilan
044628941
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »