SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me Qera truallin prej 20ari, gjendet ne dalje te Prishtine
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '14
ID e produktit :
27552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me Qera truallin prej 20ari, gjendet ne dalje te Prishtines konkretisht ne bardhosh ngjitur me Alfa petrolin dhe perball Auto clinik aga, trualli gjendet ne rrugen kryesore dhe i pershtatshum per veprimtari te ndryshme: Vikendica (hotel), Automekanik, SuperMarket , Qender spitalore private etj.

Nr per kontakt: 044/552/892
Informata rreth publikuesit
ibrahim
Prishtinë
044552892
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »