SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Tophane
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
27592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qera ( studio apartmant ) e cila gjendet në Tophane.(Te bahollt)

Banesa ka 72 m², eshte studio apartmant e mobiljuar komplet me te gjitha. Në banesë rregullisht kemi pasur ndërkombëtarë pasi që është shumë afër qendrës.

Të dhëna shtesë:: Banesa ka ujë dhe rrymë 24 orë, nxemje qëndrore, klimë, Wi-fi internet, parking, 50 inch TV etj.

Email: adoka.agency@gmail.com
Tel kontaktues: 044 307 245 ose 045 616 794
Informata rreth publikuesit
ADOKA Agency
Prishtinë
044 307 245
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »