SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli afer fshatit nderkombetare ne Prishtine, me siperf
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '14
ID e produktit :
27602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli afer fshatit nderkombetare ne Prishtine, me siperfaqe prej 3 ari, qmimi eshte sipas marreveshjes.

Pronari shqiptare dhe perkthimi behet menjehere.Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat e meposhtem ne qdo kohe:Kosove: 044/ 140 - 758

Gjermani: 0049 1 635 675 246
Informata rreth publikuesit
Ragip
Prishtinë
044 140 758
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »