SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banes me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Pishinë, Ballkon
ID e produktit :
27636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jap banesen me qira ne prishtin ne lagjen dardani afer bill clinton , banesa eshte e sapo rinovuar , ka 2 dhoma gjumi , 1 kuzhin, 1 sallon , banjo dhe ballkon nga rruga kryesore
Informata rreth publikuesit
Leon
Prishtinë
044452297
prishtin , dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »