SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall prej 16.5 Ari ne Prishtinë
Çmimi :
€279,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '15
ID e produktit :
27974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli prej 16.5 Ari në Çagllavicë, Prishtinë, Trualli gjendet skaj rrugës së asfalltuar, afër fushës së golfit, në zonën me leje ndërtimi.
Dimensionet e parcelles janë 23.5 m X 70 m. Ne posedojmë dokumentacion të rregullt dhe mundësi të bartjes së pronës te pronari i ri.
Për më shumë informata kontaktoni në tel: 044 169 156
Informata rreth publikuesit
E
Prishtinë
044637998
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »