SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka ne Fshatin Jezerc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '14
ID e produktit :
28212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tok ne fshatin Jezerc Me nalsi mbidetare me 1500 metra.
Vend i bukur per pushime dhe ajr te paster
Toka shitet me 90% te infrastruktures te rregulluar;
Me uje, rrym ,rrug,kanalizim,si dhe eshte e mbjellur e gjith sipefaqja me pish dikun 9 Hektar posedon nje numer i
madh i Kamshtepizav(Vikendica) te ndertuara.
Toka shitet edhe ne parcella te ndara mbi 2 ari
Per me shum informata Kontaktoni ne
tel:044/632/893
email:alberti_361@hotmail.com
Me respekt Faik Uksmajli
Informata rreth publikuesit
Faik
Ferizaj
044632893
Jezerc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »