SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira te mobiluar lgj Spitalit
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak
ID e produktit :
28251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne laxhen e spitalit te banesat e avni gjakoves afer eulexi.Banesa eshte ne katin e pare 3 dhoma e mobiluar,2 ballkona,1shpajz,ka klim dhe nxemje qendrore
Informata rreth publikuesit
etrit
Prishtinë
044545785
Prishtine rruga malush kosova [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »