SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose Ipet me Qera banesa me siperfaqe prej 45 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '15
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Parking Rrugor
ID e produktit :
28719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose Ipet me Qera banesa me siperfaqe prej 45 m2 ne lagjen Breg te Diellit Rr. Enver Maloku, Blloku 2; Hyrja 4; Nr: 6 (te Xhambazt perballe Raiffaisen Bank)
Banesa perbehet nga salloni+kuzhina,
nje dhoma gjumi,
banjo,
ballkon dhe koridor,
ngrohje te qytetit dhe klimatizim.
Banesa gjendet ne katin e III-te.

Kontakti nga ora 09:00 - 18:00
mob: 049 161 492
e-mail: fkrasniqi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
049 161 492
B2-H-04/4 N6 rr. Enver Maloku - Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »