SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te parku i qytetit
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
28830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndërrohet me më të madhe banesa tri dhomëshe (80.3 m2) në katin e katër te parku i qytetit në Prishtinë.
Banesa përmban:
Salloni me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma të gjumit, ballkon, banjo, korridor dhe shpajz.
Çmimi 68000 euro.
Informata rreth publikuesit
Shkemb
Prishtinë
044178901
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »