SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
29081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me 4 Ari oborr me 89.76m2 te banuara.

Shtepia eshte dy kate me kete renditje:

Kati perdhes posedon garazh dhe dy depo.

Kati i pare posedon:Sallon se bashku me kuzhine,nje dhome gjumi dhe nje banjo ,dyshemeja e tere katit eshte parket,dyer druri dhe dritare plastike.

Kati i dyte posedon : tri dhoma dhe nje banjo, por per momentin I pabanueshem(pa dyer dhe pa dritare).

Shtepia me Infrastruktur te plote.

Furnizimi I ujit i dyanshem me ujesjells dhe bunar.

Shtepi me mundesi kompenzimi me banes prej 90m2-100m2.

Shtepia gjendet ne lagjen “Dheu I Bardhe”

Ҫmimi i shtepis 95.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »