SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali 85 m2 me qera ne Prishtine, Kalabri(ish-Emshir)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '15
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
29097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet pergjate rruges qe lidh Bowling me hotelin Garden, ne lagjen Kalabria,Prishtine.
Lokali posedon infrastrukture te plote( qasje ne rrjetin elektrik, kanalizim, internet, telefon, uje pa nderprerje etj) dhe duke pasur qasje ne rrugen e re te ndertuar mbi kolektorin.

I pershtatshem per cdo veprimtari.Kontakti:
049 44 30 30
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtinë
049 443030
Kalabri, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »