SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
15 DERI 20 ari per ndertim te larte prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
ID e produktit :
29127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit:

15 deri 20 ari ipen me kompenzim perqindje per ndertim te larte ne lagjen e muhagjerve nje vend shum i mire , ku per reth kan hy shum kompani me emra ,,,, nese keni interes per investim ju lutem duhet ndertusi te jet serioz dhe me provoj ne ket lami , te ket poashtu kapital . , . me kontaktoni ne 049 233 531 ,,,,, trualli posedon gjith dokumentacionin e regullt po ashtu ne 2014 esht mare konfirmimi nga urbanizmi qe lejohet ndertimi i larte po ashtu esht lagje e urbanizuar me koficient me te lartin ne pr , mirpress oferta serioze po ashtu pranoj bashkpunim
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049 233 531
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »