SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 75 m2, me tri nivele te Kurrizi
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:28
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
29136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 75m2 ne katin e 9-te, ne lagjen Dardania mbi Kurriz. Banesa eshte ndertim i shtetit dhe pjeserisht e renovuar, eshte me tri nivele dhe ka kete renditje hapesirash:
Niveli i pare
- Ballkoni
- Paradhoma
- kuzhina me trapezari
Niveli i dyte
- salloni
- dhome gjumi
- depo, toaleti
- ballkoni
Niveli i trete
- dhome gjumi
- banjo
Banesa poashtu ka edhe bodrumin 4m2.
Qmimi eshte 85.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »