SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoje me qira banes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
29147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOJE me qira banesat 1 dhe 2 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim.banesa posedon te gjitha paisjet e amviseris,ngrohje qendrore,parking, etj .
049 115 981
044 115 981
044 380 380
Informata rreth publikuesit
afrim
Prishtinë
044 380 380
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »