SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne lagjen Mati 1 Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
29254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Shiten Banesat 65m2 dhe 60 m2 ne Mati 1 Bregu i Diellit - Prishtine , Rruga B afer Rrethit . - Ndertimet jane sipas Standarteve Europiane per siguri dhe kualitet ne Trend me kohen - Izolimi i jashtem me 8 cm trashesi ndersa ndarja ne mes me muret 27 cm me izolim ne mes mureve me 3 cm. Ndersa mbushja e pllakes behet me Tulla Termike 25 cm trashesi qe jane izoluese ndaj zerit. I gjithe materiali i perdorur eshte kualitativ. Posedojme Leje Ndertuese dhe dokumentacionin perkates . Blerja behet nga pronari.Ja disa Foto ,i posedojm fotot prej temeli.
Informata rreth publikuesit
tipi
Prishtinë
+37745509404
Mati 1 - Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »