SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia 400 m2 mbrapa Parkut te qytetit
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
29260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 400 m2, ne 1 ari truall, mrapa Parkut te qytetit . Shtepia eshte 4 kateshe, ndertim i ri dhe me sistem banesor. Ka pamjen kah parku dhe kete renditje te hapesires:
Kati perdhese:
- garazha dhe lokal
Kati i pare, kati i dyte dhe trete kane njejte hapesirat:
- salloni me kuzhine, 2 dhoma gjumi, shpajzi, banjo, koridori, ballkon
Vetem kati i fundit nuk eshte i rregulluar.
Qmimi i shtepise eshte 135.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »