SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa tri dhomeshe 86m2 ne Aktash
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
29266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa tri dhomeshe 86m2, ne katin e 4-te, ne lagjen Aktash. Banesa eshte ndertim i ri, e mobiluar dhe me kete renditje :
- salloni me kuzhine,
- 2 dhoma te fjetjes,
- banjo,
- shpajzi,
- koridori,
- ballkoni
Qmimi eshte 75000 euro, qmimi diskutohet

Agjensioni Dion
038 220 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »