SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-VIP-a shet DYQANIN NE QENDER PEJES ME NJE QMIM EXTRA LIR 25 mi ero
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
29288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
----SHET DYQANIN NE QENDER PEJES TE URA E GURIT ...
----DYQANI ESHT PRON SHIQIPTARE NGA VITI 1973.........
----DYQANI ESHT NE NJE POZICJON KU MUNDET TE ZHVILLOHEN SHUM AKTIVITETE BIZNISORE .
----DYQANI ESHT NE NJE POZIT. FENOMENALE ME INFRASTRUKTUR TE PLOT ..
----DYQANI ESHT KOLETUR ME UJ , RRYM , KANALIZIM ..
----DYQANI ESHT ME MATRJLA TE LET I NDRTUR ..
----DYQANI ESHT ME NE POZICJON QE KA PARKINGJE TE MJAFTUSHEM PER SHUM LAMI .
----DYQANI ESHT I KOPLETUR ME DUKUMENTACON DHE PERKTHIMI I MENJEHERSHEM.

-----ANADAJ DESHIRONI NJE DYQAN NE QENDER PEJES ME QMIM EXSTRA LIR ME NJE QMIM PREJ 25mi ero NE QENDER PEJES URDHERONI DHE BINDUNI DHE VET

----AGJENCIONIN HOME VIP. MUND TA KONTAKTONI NE Nr e TL 0038649699964 --TANGO APO VIRBER nonstop APO NE facebook Patundshmeria home vip apo ne imel enis_be07@hotmail.com ju faliminders ju mir presim ne zyret tona ..
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ TE URA E GURIT [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »