SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-VIP-a shet ne laxhen dardanija 1 dy shtpija ne nje oborr- ne nej trull prej 8.40.ari me qmim prej shum lir 80.mi ero
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Madhësia :
80030 m²
ID e produktit :
29289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-VIP-a
shet ne laxhen dardanija 1 dy shtpija ne nje oborr- ne nej trull prej 8.40.ari me qmim prej shum lir 80.mi ero
SHTEPIT POSEDOJN LEJE NDERIMI..
SHTEPIT Jan ndertim i para luftes dhe jan me nje ifrastruktur te plot
SHTEPIT Jan njera mbi 110m2 njera mbi 50m2
SHTEPIT posedojn dhe nje GARAZHD te nderur por pak e shkattruar qe poseon dhe kanllin ne te..
SHTEPIT ne 8ari posedon 2 shtpi dhe nje garazhd dhe e rrthur komplet me kataster .
SHTEPIT Posedojn UJ- RRYM - KANLIZIM- TL. fix. Laxhja posedon INTRNET - KABLLOVIK keshtu qe i ploteson te gjitha kushtet per banim me pak meremtim ne to ..
SHTEPIT KAN DUKUMENTACIONIN E KOMPLETUR PERKTHIMI I MENJEHERSHEM
SHTEPIT Nodhen konkretisht afer kombinti te kepucave apo magazines se INTERCOPIT ka shum rrug qe te dergojn ne pron keshtu qe deshironi 8 ari me 2 shtepi ne pej urdheroni dhe binduni dhe vet me nje qmim shum volitshem pre 80mi ero andaj na kontaktoni ne TL 0038649699964 -TANGO-VIRBER apo ne facebook patundshmeria home vip apo ne imel enis_be07@hotmail.com apo ne zyret tona ju faliminders ju mirpresim. HOME-V.I.P-aEmri: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a
Telefon: 003864699964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ-- DARDANI-1- [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »