SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-VIP-a ka ne shitje shtepin ne qender te Pejes me nje qmim EXTRA -LIR .3kat shtpi dhe 4 ari troll per 140mi ero ...
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
29294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-VIP-a
ka ne shitje shtepin ne qender te Pejes me nje qmim EXTRA -LIR..
SHTEPIJA nodhet per ball RADIO -PEJES apo kapur me shtepin-ORDINANCEN e dr shyqri memes
SHTEPIJA esht me 4ari BASHQE -OBORR dhe ka 3 kat banim
SHTEPIJA ka leje ndertimi ka infrastruktur te plot
SHTEPIJA posedon uj ,kanalizim,rrym.intrnet,kabllovik,TL,dhe e MOBILUAR ashtu siq esht me ato mobile.
SHTEPIJA posedon KUSHTET per banim te menjehershem dhe perkthim i prones shtepis i menjehershem
SHTEPIJA shitet me qmim prej 120 mi ero koplet apo bejm ndrrim me nje banes ne PEJ
SHTEPIJA ESHT E Ndertur me ne matrjal te kfalitetit te lart me tull dhe tull kfasd bardh
SHTEPIJA esht e rrthur
SHTEPIJA esht nga ruga krysore e 20 m dhe ka rrugen e asfalltur esht shtepija e dyt nga rruga krysore
andaj deshironi te peosedoni nje shtpi ne qender pejes me 3 kat banim dhe 4 ari vend trull me nje qmim EXTRA LIR urdheroni dhe binduni dhe vet ather ju mir presim per gjdo informat ne nr e TL 0038649699964 - VIRBER - apo TANGO po ne ne FACEBOOK Patundshmeria home vip apo ne imel enis_be07@hotmail.com apo direkt ne zyret tona . ju mirpresim .Emri: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a
Telefon: 003864699964

Rajon: Pejë
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »