SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA
Çmimi :
€26,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
43 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
29308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa 43m2 ka 1 dhomë gjumi dhe dhomen e dites
më kuzhine ,banjo, ballkon ne drejtim kah lindja,
uje dhe rryme 24/7 plus rezervar 500 litra me ramje
te lirë dhe nxemje qendrore me rryme , e klimatizuar
Banesa ështe ne katin e VI përballë (Petrol Companisë)
Banesa shitet e mobiluar e kompletuar per banim.

+377 44 60 01 57 ne viber
+386 49 21 63 30
Informata rreth publikuesit
Bislim
Fushë Kosovë
044 600 157
FUSHË KOSOVË [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »