SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet prona me lokal
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '14
Madhësia :
280 m²
ID e produktit :
29317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcella-prona në qendër të qytetit të Prishtinës, zona e parë, përkatësisht tek Rr. Bajram Kelmendi (ish rr. Vellusha). Prona me sipërfaqe nga 2,8 ari dhe me lokal prej 100 m2; me daljen në rrugën kryesore në gjërsi prej 14-15 m.
Parcella posedon pelqimin nga komuna për ndertim te një objekti B+P+2 me sipërfaqen e saj prej 450 m2 (katërqind e pesëdhjetë). Dokumentacioni përkatës i parcellës është në rregull. Ofertat e Juaja janë të mirseardhura, pra Ju lutem kontaktoni në nr celulari + 377(0) 44 397973 apo përmes e-mail adresës: vellushaplaci@gmail.com.
Informata rreth publikuesit
Robert
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »