SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Lagjen Dardania
Çmimi :
€98,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
29326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen tre dhomshe ne Dardani .Banesa posedon 2 dhoma gjumi , dhome dite, si dhe kuzhin te veqant dhe banjo dhe wc . Banesa gjendet te kroi i bardh ,banesat e bardha 3 katshe, ne katin e tret.Nr045501145
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »