SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KERKOJME BANES APO SHTEPI DUKE FILLUAR NGA MUAJI KORRIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
29344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zonja dhe Zotrinj
Kerkoj nje banes apo shtepi ne Prishtine per tre persona, Une, nusja dhe vajza 10 vjeqare.

Detajet.
Afer nje shkolle te mire publike, kati i pare apo i dyte, afat te gjate,
pran serviseve, jo shume larg nga qendra e qytetit, me mobile.

Zonje dhe Zotrinje nese banesa apo shtepia juaj i mbush shumicen e kerkesave te shtruara, ju lutem te na kontaktoni.
Bej depozimin ne advance per 6muaj.

Sinqerisht Ben-i

CMIMI 200-250 EURO
Informata rreth publikuesit
ben
Prishtinë
4434609744
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »