SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JEPETME QERA ZYRE , 95 M² (NE QENDER ,AFER BASHKISE)DURRES
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '14
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
29358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera zyre me siperfaqje 95m2, e pozicionuar ne qender (sheshi Iliria) afer bashkise dhe prefektures.Ambjenti ndodhet ne qendren e bisnesit EGT BUSINESS CENTER DURRES, dhe ka nje pamje te mrekullueshme te plote te qendres.
Informata rreth publikuesit
ShtepiaIME
Prishtinë
+355682034355
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »