SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira / House for rent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '14
Dhoma gjumi :
5
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
29706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne Veternik, mbrapa Gorenjes
Shtepia ka:
-Dhome te dites, dhome te ngrenies dhe kuzhine
-5 Dhoma gjumi
-2 Banjo dhe 1 toalet
-Garazhe
-Rezervar me uje
-Sistem alarmi
-Oborr me peme
-Hapesire te lire ne dispozicion

Kontaktet:
Per Shqip: 044403660
English: 049700809
Informata rreth publikuesit
Hamdi
Prishtinë
044403660
Veternik, Prishtine (mbrapa Gorenjes) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »