SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira -qender-Qafa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
29936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen 160m2 me qira per nderkombetare- lokacioni ne qender afer qafes. Eshte e re moderne, dhe e kendshme per te jetuar. Ka 2 dhoma gjumi te medha, dhe nje me te vogel (per femije), dy banjo, salloni me terpezari dhe kuzhine, ballkon ne cdo dhome. Posedon airconditioner dhe nxemje qendrore. Eshte komplet e pajisur me gjitha pajisjet dhe orendite e nevojshme.
cmimi 700 euro/muaj. per info. 044 738 280
Informata rreth publikuesit
dafina
Prishtinë
044738 280
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »