SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Me qëra
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
30326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë familjare me qëra, 74m2 te ‘Tregtia’ në ‘Arbëri’ (te Komuna e Re), h9. E mobiluar, mobilje druri Amerikane, me klimë ngrohje/ftohje, dhe derë të blinduar. Dy dhoma fjetjeje. Preferoj çift të punësuar ose familje. Cmimi zbret per qëramarrje më të gjatë.
Cmimi Eur250.
049/120256.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
049120256
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »