SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA 96M2 + GARAZHA TE EULEX-I
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
30350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET BANESA ME QIRA 96M2, KATI 4 TE EULEXI BANESA ESHTE E RE DHE MOBILE TE REJA RENDITJA: DHOME DITE ME KUZHINE 2 DHOMA GJUMI BANJO KORIDOR BALLKON GARAZH QMIMI I QIRASE SIPAS MARREVESHJES
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »