SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA 85M2 TE EULEX-I KATI IV
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
30353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET BANESA ME QIRA TE EULEXI MATI 1, 85M2, KATI IV
RENDITJA:
DHOME DITE ME KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
BANJO
KORIDOR
BALLKON DHE
GARAZH
QIRAJA SIPAS MARREVESHJES
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »