SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lëshoj me qera lokalin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '14
ID e produktit :
30565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali esht 43.5m2 dhe gjendet ne Bregun e Diellit ne Prishtine afer shkolles fillore "Ismail Qemali" ne banesat e reja te Ontexi kompleksi2.
Kontakti: 044-150-600.
Pronar: Sadik Smailhasanaj.
Informata rreth publikuesit
Lura
Prishtinë
044150600
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »