SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES OSE E NDERROI SHTEPINE ME BANESE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '14
ID e produktit :
30602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OSE E NDERROI SHTEPINE ME BANESE NE LAGJEN E MATIQANIT.SHTEPIJA ESHTE DY KATESHE E KA VETEM PIKEN PER JASHTA APO NDERTIM I VRAZHET, SE BASHKU ME SHTEPI JANE KATER ARI TRUALL, E KA TERE INFRASTRUKTUREN E KOMPLETUAR SI UJIN,KANALIZIMIN SI DHE ASFALTIN TE DERA, NJEKOHESISHT EDHE DOKUMENTAT JANE NE RREGULL SEPSE UNE JAM PRONARI. TE INTERESUARIT MUNDE TE ME LAJMEROHEN PERMES E_MAILIT.
Informata rreth publikuesit
KASTRIOT
Prishtinë
045346725
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »