SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
30626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesë me qira në lagjen Dardania tek sheshi Bill Clinton. Banesa është në kat të parë , 64m2 dhe e mobiluar. Është e përshtatshme për banim,për zyrë,ordinancë etj.
Çmimi sipas marrëveshjes .
Të interesuarit të lajmërohen në numrin e telefonit : 044- 177-858
Informata rreth publikuesit
leutrim
Prishtinë
044 736 096
Dardani, Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »