SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia me qira në Emshir(Kalabria)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '14
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
30675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet shtepia me qira ne lagjen Kabria ish Emshir.Shtepia eshte dyjateshe me 90m2.Ka nje sallon,kuzhinen dhe dy dhoma ne katin e siperm.Ideale per nje familje.Shtepia posedon 5 ari oborr dhe eshte nje lagje shum e mire.Shtepia gjendet mbrapa stacionit te autobusave ne nje vend strategjik dhe te volitshem.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
044443554
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »