SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA- Shtepia ne shitje
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
30678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 3 ari oborr.
Shtepia dy kate me 160m2 te banuara
Kati i pare posedon : Sallon se bashku me kuzhine,nje dhome gjumi ,nje banjo, dyshemeja e tera llaminat.
Dritare te plastikes,dyer prej druri.
Kati i dyte posedon : Tri dhoma gjumi
Dyshemeja Ibercuk (dy dhoma) Llaminat (Nje dhome)
Dritare te plastikes,dyer prej druri
Dokumentacion i rregullt me leje ndertimi dhe plan urbanistik
Infrastruktur e plote furnizimi i ujit:bunar dhe me rrjet ujesjellsi
Çmimi i shtepise eshte 75.000 euro i diskutueshem
Shtepia gjendet ne fillim te lagjes Arberia

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »