SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA- Lokali ne shitje
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:51
Madhësia :
21 m²
ID e produktit :
30930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA-AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet lokali me 21.5m2
Lokali posedon:Hapsir e cila mund te shfrytezohet per qellime afariste e cila eshte 16m2.si dhe nje tualet.
Dysheme me pllaka te kualitetit te larte.
Lokali posedon infrastruktur te rregullt ,parking per dy vetura
Çmimi I lokalit ne shitje eshte 60.000 euro
Lokali gjindet ne Rr.Meldin Ollbrajt .
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »