SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA- Shtepi ne shitje
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:54
Madhësia :
220 m²
ID e produktit :
31054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE
Shitet shtepia me 1.5 Ari me rreth 220m2 te banuara.
Shtepi me dy hyrje te veçanta:
Hyrja e pare:
Kati i pare: Sallon , kuzhine, nje dhome gjumi , nje banjo dhe garazha.
Kati i dyte: dy dhoma gjumi.
Dyshemeja e tera llaminat, dhe pllaka te kualitetit te larte.
Dyer prej druri dhe dritare te plastikes.
Hyrja e dyte:
Kati i dyte banues posedon dy dhoma dhe nje banjo .
Dyeshemeja e tera ibercuk, dyer dhe dritare prej druri.
Posedon infrastrukture te plote.
Shtepia gjendet ne Gavran II, ka afer univerzitetin, shkollat e mesme, ambullanten etj..
Çmimi i shtepis eshte 75.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »